Zdarma

Relaxace na aktivaci vnitřní síly a kreativity

Nyní zde pro vás máme relaxaci, která má silný aktivační potenciál na probuzení vlastní, vnitřní síly a kreativity.

 

Relaxujte, trénujte.

Aktivační vizualizace prolnutá vysokovibrační hudbou je balzám na druhou čakru, centrum vnitřní síly a kreativity. Ve zdroji vaší životní energie se setkáte s drakem, symbolem vaší síly, která nemá konce ani začátku. Drak vám pomůže tuto sílu poznat. Načerpaná energie vám vydrží po několik dlouhých dní bez jakékoliv vaší další práce.

Relaxace těla a mysli je základním prvkem osobnostního tréninku. Dá se říci, že pokud umíte relaxovat, svět vám leží u nohou. A to doslova. Relaxace je mostem mezi tělem a duší. Mezi hmotným a nehmotným. Mezi vnějším a vnitřním světem. Tento STĚŽEJNÍ MOST vám dáváme zcela ZDARMA.

Relaxujte, trénujte.

Začněte tím, že relaxaci využijete k utlumení stresu. (Ano, zatím pouze utlumíme, v autogenním tréninku pak můžete stres zpracovat.) Sledujte, jak se po relaxaci zkvalitní váš odpočinek. Dejte tomu pár dní. Až prozkoumáte působení relaxace na kvalitu odpočinku, přejděte více k tréninku pozornosti. Trénink pozornosti je vhodné praktikovat v sedě, ať už v tureckém nebo na židli. Ale bez opírání se. To vám zaručí, že neusnete a budete muset překonat diskomfort v sezení a zároveň udržet pozornost na hlase nikoliv bolesti zad či otupělosti nohou. Dalším krokem je přechod na autogenní trénink. Každý začíná relaxací těla. Je velkou výhrou mít tuto základní disciplínu zvládnutou.

Přejeme příjemnou sebepoznávací zábavu!

Veronika a Petr