O nás

Co my vlastně děláme? Když k nám přijde klient, nejdříve se podíváme na jeho tak zvanou polaritu mysli. Podíváme se na všechny jeho strachy, obavy a začneme odstraňovat příčiny jeho strachů a obav a odstraňujeme to napětí, které v něm vyvolávají.

Ve chvíli, kdy dojde k uvolnění těchto vazeb na ty na ty strachy a na ty špatné vzpomínky, v tu chvíli se vytvoří prostor, ve které už začíná klient stavět své vize. Obrací se k té druhé části, k té polaritě mysli pozitivně. Začíná budovat. A čím buduje? Tak především svými kladnými stránkami, svým potenciálem, to, co umí nejlépe, to používá jako nástroje k dosažení vlastních vizí.

No, to je asi všechno. Výsledkem je klient, který je spokojený, a který není hledačem, který už dávno našel. Výsledkem je klient, který nemá vizi, ale výsledkem je klient, který tu vizi už žije. To je asi největší bonus, který nabízíme svým klientům, a proto ta služba je tak exkluzivní, a tak vzácná, protože u nás přestáváte býti hledačem, začínáte prostě žít tu svou vizi, svůj ideální svět a svůj ideální život.

Veronika

K tomu, co dělám jsem se dostala přes své pokusy a omyly. Prostě jsem nejdřív byla hledačem, teoretikem a vlastně furt jsem nevěděla, jak všechny ty teoretické věci aplikovat do svého života tak, aby fungovaly. Vždycky jsem vlastně narazila na to, že to dlouhodobě nefunguje a byla to víc dřina než zábava. Vlastně jako s nulovým výsledkem, abych tak pravdu řekla, upřímně. Nikdy jsem těmi teoriemi nedostala k přiblížení se vlastně sama k sobě.

Tak jsem začínala a sbírala jsem zkušenosti. Některé věci mě vykovaly tak, jako každého v životě. Setkala jsem se s manipulací, velmi silnou, setkala jsem se s nemožností otěhotnět a dalšími věcmi, to je zbytečné to úplně rozebírat. Takhle a přes to jsem k tomu dostala, protože jsem chtěla od života víc a nemohla jsem uvěřit tomu, že je potřeba být normální a smířit se s tím, co mám. Já se nikdy nesmířím s tím, co mám a vždycky chci ještě víc a ještě víc a lépe a ještě blíž k sobě. Takže o tom je vlastně celý tento vesmír. Je o tom, že jsme pořád v pohybu, v tomto vesmíru není nic, co by stagnovalo. Kromě nás samotných, tam někde uvnitř. Všechno, všechno je v pohybu.

No a ve chvíli kdy jsem rozhýbala i sebe svůj vnitřní svět, tak najednou jsem začala cítit výborně, jako ryba ve vodě. No a proč to dělám, protože mě tady ten proces nesmírně baví a baví mě pozorovat, jak rychle se mi ten klient mění pod rukama. Je to něco tak fantasticky krásného, že mě to prostě nikdy nemůže omrzet, pozorovat ty změny proměny, a to co tím vlastně klient získává a co si postupně dovoluje a připouští a přivádí do svého života a jak z toho, co na začátku byl nedozírný sen, je na konci to co skutečně žije a to, co skutečně má. Takže to je moje obrovská radost z toho.

Již 23 let studuju a praktikuju meditační techniky, autogenní tréninky, práce s energií, cvičila jsem jógu se skutečnými jogíny, Čchi kung s mistrem, učila se Vipassanu v thajském klášteře a stále objevuju kouzlo jídla a půstů. Studovala jsem ajurvédu, astrologii, koučink, kvantovou terapii, v klášterních knihovnách jsem studovala spisy k tajemství mysli. Studovala jsem mezinárodní vztahy a asijská studia. Projela jsem Asii, absolvovala několik retreatů v indických klášterech. Dělala jsem tisíce festišen v Nepálu u Boudhanathu. Mluvila se svatými muži, mnichy, mniškami. Zažila jsem posvátné rituály na břehu Gangy. A celé ty roky praktikovala a praktikovala. Když jsem v 18 letech poprvé odletěla do Indie, rodiče mě chtěli vydědit. Nedivím se.

Všechny mé zkušenosti, znalosti, poznatky jsem vám přivezla a zarámovala do strukturovaného procesu koučovacích hovorů a přidala magické, bezlimitní možnosti vycházející z kvantové terapie.

 

Petr

Je to o tom hledačství a žití si vlastního života. Celý život jsem neustále hledal, snil a představoval si a zapomněl jsem žít. Styl MindArt Conceptu mi konečně dal to, že už konečně nemusím tolik hledat, ale můžu opravdu i žít.

Přijal jsem ten pohyb za svůj. Přijal jsem změnu za svou. Přijal jsem odpovědnost za svůj život. No a co mě na tom baví? Právě tady toto. Že je opravdu vidět, jak ten klient rozkvétá v tom smyslu, že si připouští postupně něco, co mu přišlo úplně jako největší sci-fi na první, druhém sezení, tak najednou z něj začnou padat na pátém šestém sezení takové perly a takovém aha momenty má, že jsi jim mnohdy ani pomalu nestačím zapisovat. Dochází k naprosto neuvěřitelným samokoučovacím a samočistícím procesům, kdy už ti klienti sami sebe už vedou tím životem právě tak, že už nemusí tolik hledat, ale mohou si dovolit opravdu i žít a prožívat to, co chtějí a to mě tom baví nejvíc.

RESTARTem jsem sám prošel. Jen mě to trvalo několik let a vám nabízím fantastickou zkratku. Pouhých 1080 minut a zařídíte si život konečně po svém.

Investoval jsem do sebe statisíce korun a moře energie. Vyplatilo se. Během posledních 5 let jsem nastudoval celou řadu technik, díky kterým vás dokážu RESTARTem provést v tak krátkém čase.