Naši praktikující absloventi

Lidé, kteří vás umí provést vaším pod/vědomím až k základním vnitřním mechanismům, které společně opravíte tak, aby se vám lépe žilo

S velkou radostí zde představujeme MindArt průvodce.

Jsou to lidé, kteří pracují především na sobě a díky tomu jsou velkým přínosem pro své klienty – pro vás.

Prošli velkou transformací. Urazili řádný kus cesty. Spoustu se toho naučili. A ještě víc dovedností si osvojili. Mají náš respekt, obdiv a dík.

V jejich péči můžete konečně pustit vše, na co jste už připraveni. Oni vám posvítí. Provedou vás úskalími léček ega a mysli důsledně a přesto citlivě. Strachy, odpory, lpění, uvězněné emoce konečně odejdou, uleví se vám a budete moci zase volně dýchat.

Hana Grmelová

“Uzdrav svá slova, uzdravíš svět.”

MindArt průvodkyně a word healerka s velkým mezioborovým přesahem. Kombinuje roky praxe tvorby reklamních textů s účinnými metodami od MindArt Conceptu. Je absolventkou dvou MasterMindů.

Hanka umí kouzlit se slovy a jejich významy. Ví, že spiritualitu neodkládáte po víkendovém semináři. Ta je stále s vámi. Podle toho také přistupuje k lidem a k životu. Nic nedělá napůl, jen jako nebo za čárku. Všechno naplno, s nadšením a srdcem.

+420 605 111 200

words@hankagrmelova.cz

www.hankagrmelova.cz

Lenka Kvapilová

“Když nejdete k jádru problému, vrátí se.”

MindArt průvodkyně, emoční koučka a průvodkyně žen. Absolventka dvou MasterMindů. Přes osobní zkušenost s úzkostmi a strachy se propracovala k tomu, že velmi efektivně pomáhá ženám, aby do svého života pozvali spokojenost.

Lenka umí skvěle nslouchat. S ní odložíte to, co s sebou vláčíte jen ze zvyku a posunete se blíže svému cíli – spokojenému životu. Zharmonizujete tři klíčové prvky – mysl, emoce, tělo a najdete pro co si přicházíte – odpovědi, sílu a změnu.

+420 776 002 167

email@lenkakvapilova.cz

www.lenkakvapilova.cz

 

Jitka Ďurišová

Pohladím Vaše tělo i duši. Dotekem i slovem.”

MindArt průvodkyně, cvičitelka jógy. Absolventka dvou MasterMindů.

Poradí, jak se stravovat, jaké používat dary přírody – byliny, minerály, které jsou pro vás vhodné. Podpoří a posílí ve vašem životě lásku, radost a klid.

Společně přes vaše tělo vám může pomoci předáním čisté energie skrze kvantové pole k uvolnění blokád na fyzické i duchovní úrovni a tím zmírnit, či odstranit bolest, zvýšit životní energii a aktivovat samoléčebný proces.

+420 605-443-220

durisovajitka@seznam.cz

www.pohlazeni.yoga

Marie Kolářová

“Vzlétni k možnostem.”

MindArt průvodkyně, masérka. Absolventka MasterMindu.

Nabízí některé z alternativních způsobů pro ozdravení vaší duše, těla a mysli, pro váš osobní rozvoj.

Marie své vzdělání si stále doplňuje a studuje další nové metody a možnosti vycházející z alternativních nauk. Pracuje jen s tím, co má vyzkoušené a ověřené sama na sobě. Při své práci se snaží využívat všechny svoje znalosti, dle aktuální potřeby a možnosti.

+420 776 866 822
www.masaze-marie.cz

Jitka Skochová

Svobodu máme v sobě a všichni to dříve či později objevíme.”

MindArt průvodkyně. Absolventka MasterMindu.

+420 725 949 329

Lucie Aira Martáková

MindArt průvodkyně. Absolventka dvou MasterMindů. Sama o sobě říká, že je tu pro lidi, kteří uvnitř cítí, že je tu pro ně něco víc a mají odvahu vykročit z komfortní zóny. Díky jejím online programům osobního rozvoje a individuální spolupráce její klienti získávají zpět své sebevědomí, vystupují na veřejnosti s větším klidem, dělají odvážné kroky ve svém životě a dovolují si tvořit ze srdce.

Má za sebou 14 let praxe v přímém prodeji a síťovém marketingu v oblastech financí, zdraví a péče o sebe. Rukama jí za tu dobu prošlo víc než 1000 klientů a zprostředkovala prodej služeb a produktů za více než 60.000.000 Kč. Miluje cestování, řízení auta, pocit svobody, svého muže, své děti i zvířata.

+420 733 187 738