fbpx

Videa

Nápady, zkušenosti, rozhovory o všem, co souvisí s osobnostním rozvojem. Nazýváme věci pravými jmény a za největší přínos pro vás považujeme to, že se podíváte na svět kolem a na sebe samotné trochu z jiného úhlu.

Podívejte se na 2 jednoduché, ale velmi účinné triky, jak si zjednodušit a zkvalitnit rozhodování. Prosté věci skutečně fungují. Jde jen o to, je dělat pravidelně a důsledně.

V posledních týdnech a měsících řešíme spoustu starostí a plno věcí, které jsou jinak než doposud. Spousta nových strachů, hodně nových výzev, mnoho změn. Domácí škola, home office, odříznutí od kontaktu s lidmi, omezený pohyb atd. Stresových faktorů přibývá. Ovšem největší omezení máme stejně jen ve vlastních hlavách. Nechám vás přemýšlet a mluvit a buďte si jistí, že vás uslyším. Věřím tomu, že si máto co říct. Vnímám každou mysl, jako jedinečné umělecké dílo a podle toho k ní také přistupuji.

Podívejte se na další 2 jednoduché, ale velmi účinné triky, jak si zjednodušit rozhodování. Vaše rozhodnutí budou rychlá, kvalitní a správná.

NE/JISTOTA. Hledání jistoty je jeden ze způsobů plýtvání vaší energií. Jak souvisí jistota se strachem, manipulací a demagogií. A co můžete udělat vy sami pro to, aby jste svou drahocennou energií ušetřili na opravdu pro vás důležité věci.

Stručné, jasné a upřímné sdělení jak a komu pomáháme. Jsme zde pro ty, kteří chtějí a hodlají pracovat sami na sobě. Neuděláme to za vás. To není možné, avšak na cestu vám posvítíme a vybavíme vás nástroji a technikami pro každodenní použití. Tato práce se vám vyplatí. Je to investice do vás samotných, do zkvalitnění vašeho života podle vašich přání a představ.

Petr Kochlík prodělal velmi závažné onemocnění srdce, ze kterého se úplně uzdravil díky čchi-kungu (qigong) – praxi zaměřené na kultivaci energie. V dalším rozhovoru Institutu osobnostního tréninku bude řeč o několika tisícileté tradici školy Zhong Yuan Qigong. Mimo jiné se dozvíte, jak moc je dobré praktikovat právě čchi-kung pro zdraví a pro udržování kondice. Petr Kochlík se věnuje čchi-kungu jako jeho lektor a učí jej ostatní. Je určitě osobou povolanou vám poodhalit toto na první pohled tak mysteriózní a přitom na druhý pohled tak neskutečně prostě efektivní cvičení.